Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Widaczów - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Błędowa Tyczyńska

Błędowa Tyczyńska(Widaczów + 12 km)

193 200 zł2 800 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Okazja! Przy zakupie pakietu działek oferta specjalna: szczegóły telefonicznie. Piękna kameralna widokowa działka z potencjałem z warunkami zabudowy. Media dostępne na działce lub.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Hermanowa

Hermanowa(Widaczów + 21 km)

399 000 zł2 856 m² 139,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę budowlaną położoną w miejscowości Hermanowa (woj. podkarpackie), działka położona na wzgórzu z panoramicznym widokiem na Rzeszów co.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Kraczkowa(Widaczów + 18 km)

855 450 zł9 505 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się nieruchomość składająca się z działek o nr 3413 o powierzchni 0,83ha i nr 3421/6 o 0,1205ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krasne

Krasne(Widaczów + 22 km)

1 026 000 zł5 700 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Krasne. W jej sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa jednorodzinna oraz treny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krasne

Krasne(Widaczów + 22 km)

299 000 zł1 691 m² 176,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli szukają Państwo działki pod budowę swojego wymarzonego domu, niedaleko centrum Rzeszowa, moja oferta szczególnie Państwa zainteresuje. Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowy Borek

Nowy Borek(Widaczów + 17 km)

390 000 zł8 060 m² 48,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości działka posiadające wydane warunki zabudowy idealnie nadają się pod budowę domu jednorodzinnego oraz inwestycję. Jest to teren o lekkim spadku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Gać

Gać(Widaczów + 15 km)

59 000 zł1 586 m² 37,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o wybudowaniu swojego wymarzonego domu? Cenisz sobie ciszę spokój i sielski klimat? Jeżeli tak ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Gać zlokalizowana jest w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gwizdaj

Gwizdaj(Widaczów + 21 km)

1 690 000 zł16 000 m² 105,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa Gwizdaj, ul. Jana Pawła II, gm. Przeworsk Do sprzedaży oferujemy dużą, atrakcyjną działkę o powierzchni 1,6000 ha, położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Hyżne

Hyżne(Widaczów + 11 km)

150 000 zł1 288 m² 116,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 12,88 ar, położonej w miejscowości Szklary, gm. Hyżne. Szczegóły oferty: - numer działki: 897/3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Chmielnik

Chmielnik(Widaczów + 13 km)

425 000 zł3 900 m² 108,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w centrum Chmielnika,woj.podkarpackie.POSIADA AKTUALNE WARUNKI ZABUDOWY.Kanalizacja jest na działce,prąd i gaz na sąsiedniej-w rodzinie.Usytuowana jest bardzo blisko Ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Widaczów

Widaczów,podkarpackie

24 000 zł1 390 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o nr 1105 w Widaczowie, koło Jawornika Polskiego na sprzedaż! Działka położona jest na wyżnie co zapewnia ładny widok na nieopodal rozciągające się góry. Działka jest 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Widaczów

Widaczów,podkarpackie

48 000 zł1 400 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Cena: 48 000 zł Sprzedam bezpośrednio widokową działkę budowlaną 1400 m2 w paśmie Pogórza Dynowskiego, w Widaczowie (pow. przeworski), na odludziu. Działka ogrodzona, uporządkowana,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij