Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Widaczów – oferty mieszkań na Podkarpaciu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie 3-pokojowe Widaczów

Widaczów,podkarpackie

162 000 zł74,22 m² 2 182 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,22 m , położone na pierwszym piętrze solidnego budynku wielolokalowego (dawna szkoła) z 1978 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Apartament z miejscem parkingowym Krasne

Krasne(Widaczów + 22 km)

420 735 zł40,07 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,07 m , położone na parterze kameralnego budynku z zaledwie 4 mieszkaniami w Krasnem tuż przy wschodniej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn(Widaczów + 21 km)

550 000 zł94,55 m² 5 817,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedla Kościuszki już w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 4 - pokojowe o powierzchni 73,83 m na 1 piętrze z antresolą 20,72 m do adaptacji, razem 94,55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Łańcut(Widaczów + 19 km)

250 920 zł30,60 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa - przedmieścia łańcuta! Wyłącznie w biurze Res Nieruchomości oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,60 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Łańcut(Widaczów + 19 km)

389 000 zł38,10 m² 10 209,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m położone w Łańcucie przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Malawa(Widaczów + 21 km)

740 000 zł84,53 m² 8 754,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży duże, jasne, nowoczesne i bardzo funkcjonalne mieszkanie na nowo powstałym osiedlu Lwowska Tarasy tuż pod Rzeszowem. Lwowska Tarasy to nowe, kameralne osiedle mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł88 m² 7 465,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne i w pełni wykończone oraz wyposażone, dwupoziomowe mieszkanie, o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, gotowe do zamieszkania, wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Malawa

Malawa(Widaczów + 21 km)

730 000 zł84,53 m² 8 635,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie z dużym prawie 50m2 tarasem na dachu w malowniczej, cichej i zielonej okolicy. Świetne widoki z tarasu. Szybki termin realizacji. W cenie 1 miejsce postojowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem

Krasne(Widaczów + 22 km)

498 000 zł59,59 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 59,59 m2 z dwoma miejscami postojowymi. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Tyczyn(Widaczów + 21 km)

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rabat 20 tysięcy dla pierwszych 5 klientów! Oferta ograniczona czasowo. W sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 67m2, na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łańcut

Łańcut(Widaczów + 19 km)

465 000 zł70 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na I piętrze o pow. użytkowej 70 m2 w stanie deweloperskim w nowej inwestycji we wschodniej części.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij